Jak levně cestovat po světě

My - Velká čínská zeď

Je cestování drahé jak si všichni myslí? Potřebujete k lítání po světě cizí jazyk? Je nebezpečné se potulovat s batohem bez cestovky? Jak jsme se my dva dostali k cestování? Může být cestování závislost?

V tomhle díle vám toho na sebe spoustu naprášíme díky redaktorce a cestovatelce Lence Nechvátalové, která nás loni zpovídala pro Český rozhlas. Dozvíte se třeba, jak se stane, že se z vás stane bezdomovec v Anglii a jak až daleko jste pak ochotni zajít. Kde nás málem zastřelili nebo jak jsem přežila přepadení na Novém Zélandě. Neděste se, máme i spoustu krásných a vtipných příhod, kterých je podstatně víc.

My - Iguazu Falls

Za měsíc odlétáme na cestu kolem světa, ale máte nás šanci naživo ještě vidět na našich přednáškách v Českých Budějovicích, Borovanech, Volyni, Husinci nebo Lomnici. Na našich vyprávěních dáváme konkrétní návod, jak levně cestovat po světě a dáváme okusit těch nejlepších momentů z našich cest, doplněných o fotky a videa. Je to mazec, bude vás to bavit a inspirovat. Budete se o nás bát, budete se smát a ještě dlouho na nás budete myslet.

My - Japonsko

Kdo nestihnete přednášku s našimi konkrétními radami, tak jsme napsali e-book 8 kroků k levnému cestování, který si zdarma můžete stáhnout na našich stránkách. Je to obecný návod na čem všem se dá při cestování krásně ušetřit.

Stáhnout e-book zdarma

Lítejte v tom s námi.
Dominika Oulická a Petr Macht