Češka letuška na Novém Zélandu

Isaiah a Maki

Maki je inspirativní Češka, která si jde za svým snem. Původně vystudovala v České republice japonštinu a filmovou vědu, ale povypráví vám, jak se náhodou dostala na Nový Zéland a jak jí to změnilo život. Nyní pracuje jako letuška pro Air New Zealand, studuje v Aucklandu na porodní asistentku a do toho všeho vychovává s manželem svého malého syna.

V rozhovoru vám Maki nabídne skvělý podnikatelský plán, který právě vy můžete zrealizovat. Jednoduše vysledovala, co na Zélandu chybí. Také vám poradí kolik zhruba stojí na Zélandu ubytování a jak se cca pohybuje mzda, aby jste se nenechali obrat za vaši práci. Taky vám prozradí její oblíbené stránky, kde se dá sehnat vše od práce, ubytovaní až třeba po auto na cestování.

Maki vám povypráví, co vše musí taková letuška zvládat. Jestli jste si mysleli, jako já, že jsou na palubě kvůli servírování jídla, zjistíte, jak moc jsme byli mimo. Je mnohem víc důležitějších úkolů, které musí ovládat, aby bylo postaráno hlavně o bezpečnost cestujících.

Maki a Isaiah

Dozvíte se také jaký je rozdíl ve studování české a novozélandské vysoké školy, kterými Maki prošla. Jaká byla její nádherná svatba na Cookových ostrovech a jak se jí vychovává malý syn v novozélandském prostředí, které se hodně liší od našeho, co se týká mateřské, školek a aktivit pro děti.

Parádní rady od Maki o všem. Určo si poslechněte u nás na YouTube.

Maki a Noah